Raspored 16. Rekreacijske lige kuglanja

16.rekreacijska liga kuglanja_v1

1.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
23.10.2020 PETAK 14,45 MLIN I PEKARE-ELEKTRA
23.10.2020 PETAK 17,00 TOMČEV PUT-H20
24.10.2020 SUBOTA 8,45 ROTUS NOVOSEL-UMI 1
24.10.2020 SUBOTA 11,00 UMI GLINA-HRVATSKA POŠTA
30.10.2020 PETAK 14,45 HVIDRA PETRINJA-UMI 2
30.10.2020 PETAK 17,00 SUNPROTECT-KSU
31.10.2020 SUBOTA 8,45 HVIDRA SISAK-ŠRC ČUNJ
ZIBEL STRIKERSI  SLOBODNI

 

 

2.KOLO                                       

DATUM DAN SAT UTAKMICA
06.11.2020 PETAK 14,45 ELEKTRA-TOMČEV PUT
06.11.2020 PETAK 17,00 KSU-MLIN I PEKARE
07.11.2020 SUBOTA 8,45 ZIBEL STRIKERS-SUNPROTECT
07.11.2020 SUBOTA 11,00 H2O-HVIDRA SISAK
13.11.2020 PETAK 14,45 ŠRC ČUNJ-UMI GLINA
13.11.2020 PETAK 17,00 HRVATSKA POŠTA-HVIDRA PET
14.11.2020 SUBOTA 8,45 UMI 2-ROTUS NOVOSEL
UMIROVLJENIK 1 SLOBODAN

 

 3.KOLO         

DATUM DAN SAT UTAKMICA
14.11.2020 SUBOTA 11,00 TOMČEV PUT-KSU
20.11.2020 PETAK 14,45 HVIDRA SISAK-ELEKTRA
20.11.2020 PETAK 17,00 ZIBEL STRIKERS-MLIN I PEKARE
21.11.2020 SUBOTA 8,45                  UMI 1-UMI 2
21.11.2020 SUBOTA 11,00 UMI GLINA-H2O
27.11.2020 PETAK 14,45 ŠRC ČUNJ-HVIDRA PETRINJA
27.11.2020 PETAK 17,00 ROTUS NOVOSEL-HRV. POŠTA
SUNPROTECT  SLOBODAN

 

 

 4.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
28.11.2020 SUBOTA 8,45 ZIBEL STRIKERS-TOMČEV PUT
28.11.2020 SUBOTA 11,00 KSU-HVIDRA SISAK
04.12.2020 PETAK 14,45 ELEKTRA-UMI GLINA
04.12.2020 PETAK 17,00 SUNPROTECT-MLIN I PEKARE
05.12.2020 SUBOTA 8,45 HRV.POŠTA-UMIROVLJENIK 1
05.12.2020 SUBOTA 11,00 ŠRC ČUNJ-ROTUS NOVOSEL
11.12.2020 PETAK 14,45 H2O-HVIDRA PETRINJA
UMIROVLJENIK 2 SLOBODAN

 

5.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
11.12.2020 PETAK 17,00 TOMČEV PUT-SUNPROTECT
12.12.2020 SUBOTA 8,45 UMIROVLJENIK 1-ŠRC ČUNJ
12.12.2020 SUBOTA 11,00 HVIDRA SISAK-ZIBEL STRIKERS
18.12.2020 PETAK 14,45 HVIDRA PETRINJA-ELEKTRA
18.12.2020 PETAK 17,00 UMI GLINA-KSU
19.12.2020 SUBOTA 8,45 ROTUS NOVOSEL-H2O
19.12.2020 SUBOTA 11,00 UMIROVLJENIK 2-HRV.POŠTA
MLIN I PEKARE SLOBODNI

 

6.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
08.01.2021 PETAK 14,45 ŠRC ČUNJ-UMIROVLJENIK 2
08.01.2021 PETAK 17,00 MLIN I PEKARE-TOMČEV PUT
09.01.2021 SUBOTA 8,45 ZIBEL STRIKERS-UMI GLINA
09.01.2021 SUBOTA 11,00 SUNPROTECT-HVIDRA SISAK
15.01.2021 PETAK 14,45 H2O-UMIROVLJENIK 1
15.01.2021 PETAK 17,00 ELEKTRA-ROTUS NOVOSEL
16.01.2021 SUBOTA 8,45 KSU-HVIDRA PETRINJA
HRVATSKA POŠTA-SLOBODNA

 

7.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
16.01.2021 SUBOTA 11,00 ŠRC ČUNJ-HRVATSKA POŠTA
22.01.2021 PETAK 14,45 UMIROVLJENIK 1-ELEKTRA
22.01.2021 PETAK 17,00 MLIN I PEKARE-HVIDRA SISAK
23.01.2021 SUBOTA 8,45 UMI GLINA-SUNPROTECT
23.01.2021 SUBOTA 11,00 ROTUS NOVOSEL-KSU
29.01.2021 PETAK 14,45 UMIROVLJENIK 2-H2O
29.01.2021 PETAK 17,00 HVIDRA PET.-ZIBEL STRIKERS
TOMČEV PUT SLOBODAN

 

8.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
30.01.2021 SUBOTA 8,45 KSU-UMIROVLJENIK 1
30.01.2021 SUBOTA 11,00 H2O-HRVATSKA POŠTA
05.02.2021 PETAK 14,45 ELEKTRA-UMIROVLJENIK 2
05.02.2021 PETAK 17,00 TOMČEV PUT-HVIDRA SISAK
06.02.2021 SUBOTA 8,45 SUNPROTECT-HVIDRA PET.
06.02.2021 SUBOTA 11,00 ZIBEL STRIKERS-ROTUS NOV.
12.02.2021 PETAK 14,45 MLIN I PEKARE-UMI GLINA
ŠRC ČUNJ SLOBODAN

 

9.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
12.02.2021 PETAK 17,00 HRVATSKA POŠTA-ELEKTRA
13.02.2021 SUBOTA 8,45 ŠRC ČUNJ-H2O
13.02.2021 SUBOTA 11,00 UMIROVLJENIK 1-ZIBEL STRIK.
19.02.2021 PETAK 14,45 HVIDRA PETR.-MLIN I PEKARE
19.02.2021 PETAK 17,00 UMI GLINA-TOMČEV PUT
20.02.2021 SUBOTA 8,45 UMIROVLJENIK 2-KSU
20.02.2021 SUBOTA 11,00 ROTUS NOVOSEL-SUNPROTEC
HVIDRA SISAK SLOBODNA

 

 

 10.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
26.02.2021 PETAK 14,45 ELEKTRA-ŠRC ČUNJ
26.02.2021 PETAK 17,00 MLIN I PEKA-ROTUS NOVOSEL
27.02.2021 SUBOTA 8,45 TOMČEV PUT-HVIDRA PETR.
27.02.2021 SUBOTA 11,00 KSU-HRVATSKA POŠTA
05.03.2021 PETAK 14,45 HVIDRA SISAK-UMI GLINA
05.03.2021 PETAK 17,00 SUNPROTECT-UMIROVLJENIK 1
06.03.2021 SUBOTA 8,45 ZIBEL STRIK.-UMIROVLJENIK 2
H2O SLOBODAN

 

11.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
06.03.2021 SUBOTA 11,00 ROTUS NOV.-TOMČEV PUT
12.03.2021 PETAK 14,45 H2O-ELEKTRA
12.03.2021 PETAK 17,00 HRV POŠTA-ZIBEL STRIKERS
13.03.2021 SUBOTA 8,45 UMIROVLJENIK 2-SUNPROTECT
13.03.2021 SUBOTA 11,00 ŠRC ČUNJ-KSU
19.03.2021 PETAK 14,45 UMIROVLJENIK 1-MLIN I PEK
19.03.2021 PETAK 17,00 HVIDRA PET-HVIDRA SK
UMI GLINA SLOBODNA

 

 12.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
20.03.2021 SUBOTA 8,45 KSU-H2O
20.03.2021 SUBOTA 11,00 ZIBEL STRIKERS-ŠRC ČUNJ
26.03.2021 PETAK 14,45 MLIN I PEK-UMIROVLJENIK 2
26.03.2021 PETAK 17,00 HVIDRA SISAK-ROTUS NOV
27.03.2021 SUBOTA 8,45 TOMČEV PUT-UMIROVLJENIK 1
27.03.2021 SUBOTA 11,00 SUNPROTECT-HRV. POŠTA
09.04.2021 PETAK 14,45 UMI GLINA-HVIDRA PETRINJA
ELEKTRA SLOBODNA

 

 

13.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
09.04.2021 PETAK 17,00 MLIN I PEKARE-HRV POŠTA
10.04.2021 SUBOTA 8,45 ŠRC ČUNJ-SUNPROTECT
10.04.2021 SUBOTA 11,00 H2O-ZIBEL STRIKERS
16.04.2021 PETAK 14,45 UMIROVLJENIK 1-HVIDRA SK
16.04.2021 PETAK 17,00 ELEKTRA-KSU
17.04.2021 SUBOTA 8,45 UMIROVLJENIK 2-TOMČEV PUT
17.04.202 SUBOTA 11,00 ROTUS NOVOSEL-UMI GLINA
HVIDRA PETRINJA SLOBODNA

 

14.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
23.04.2021 PETAK 14,45 MLIN I PEKARE-ŠRC ČUNJ
23.04.2021 PETAK 17,00 ZIBEL STRIKERS-ELEKTRA
24.04.2021 SUBOTA 8,45 HVIDRA SK-UMIROVLJENIK 2
24.04.2021 SUBOTA 11,00 SUNPROTECT-H2O
07.05.2021 PETAK 14,45 UMI GLINA-UMIROVLJENIK 1
07.05.2021 PETAK 17,00 TOMČEV PUT-HRV. POŠTA
08.05.2021 SUBOTA 8,45 HVIDRA PET-ROTUS NOVOSEL
KSU SLOBODAN

 

 

15.KOLO

DATUM DAN SAT UTAKMICA
08.05.2021 SUBOTA 11,00 ŠRC ČUNJ-TOMČEV PUT
14.05.2021 PETAK 14,45 H2O-MLIN I PEKARE
14.05.2021 PETAK 17,00 ELEKTRA-SUNPROTECT
15.05.2021 SUBOTA 8,45 UMIROVLJENIK 1-HVIDRA PET
15.05.2021 SUBOTA 11,00 KSU-ZIBEL STRIKERS
21.05.2021 PETAK 14,45 UMIROVLJENIK 2-UMI GLINA
21.05.2021 PETAK 17,00 HRV POŠTA-HVIDRA SISAK
ROTUS NOVOSEL SLOBODAN