REKREACIJSKA LIGA KUGLANJA 2008/2009

27. 02. 2009.

U 8.kolu su postignuti očekivani rezultati. Ekipa Gavrilovića je namučila Sisačke umirovljenike dok je u borbi za 6. mjesto i plasman u super ligu ekipa Janaf-Ine pobjedila ekipu Fakulteta.

REZULTATI 8.KOLO

UMI GLINA – UMI II                       2:0                    432:334

HVIDRA SISAK – ŽUPANIJA         2:0                    364:305

ELEKTRA – POŠTA                         2:0                    452:326

GAVRILOVIĆ – UMI I                     1:2                    407:449

HVIDRA PETRINJA – VODOOPSKRBA   2:0        395:305

U 9.KOLU SE SASTAJU SLIJEDEĆE EKIPE:

UTORAK 24.02.2009.

FAKULTET-HVIDRA SK                                    16,00

ŽUPANIJA-HVIDRA PET.                                   16,00

MLIN-UMI GLINA                                              17,30

VODOOPSKRBA-ELEKTRA                              17,30

SRIJEDA 25.02.2009.

UMI II – GAVRILOVIĆ                                        16,00

UDRUGA SLIJEPIH                                              16,00

UMI I – JANAF                                                     17,30

POŠTA-CESTE                                                     17,30

U derbiju 9.kola ekipa Janaf-Ine je namučila Sisačke Umirovljenike te tjesno izgubila. Također dobar otpor su pružili Mlin i pekare Glinskim umirovljenicima. Hvidra je očekivano pobjedila fakultet, a u derbiju začelja druga ekipa Sisačkih umirovljenika pobjedila je ekipu Gavrilovića.

REZULTATI 9. KOLA

POŠTA – CESTE              0:2                 219                 366

UMI I – JANAF                 2:0               430                 424

MLIN I PEKARE – UMI GLINA    1:2        429          437

VODOOPSKRBA- ELEKTRA       0:2       245            414

ŽUPANIJA – HVIDRA                  0:2        301            371

FAKULTET – HVIDRA                1:2        402            416

UMI II – GAVRILOVIĆ               2:1       374             357

U 10.KOLU SE SASTAJU SLIJEDEĆE EKIPE:

UTORAK  03.03.2009.

HVIDRA SISAK – UMI I                        16,00

HVIDRA PETRINJA – ELEKTRA           16,00

GAVRILOVIĆ – MLIN I PEKARE         17,30

CESTE – VOVOOPSKRBA                    17,30

SRIJEDA 04.03.2009.

UDRUGA SLIJEPIH                           16,00

ŽUPANIJA – FAKULTET                   16,00

JANAF – UMI II                                  17,30

UMI GLINA – POŠTA                        17,30

U 10.kolu u derbiju lige ekipa Sisačke Hvidre je pobjedila do tada neporaženu ekipu Sisačkih umirovljenika. U borbi za 3. mjesto ekipa elektre ostvarila je važnu pobjedu protiv Petrinjske Hvidre.

REZULTATI 10.KOLA

ŽUPANIJA – FAKULTET               1:2              379            408

HVIDRA SISAK – UMI I                2:0              484            453

JANAF INA – UMI II                     2:0              416            369

UMI GLINA – POŠTA                   2:0              404            183

GAVRILOVIĆ – MLIN I PEKARE  2:1            364            338

HVIDRA PETRINJA – ELEKTRA   1:2            405            424

CESTE – VODOOPSKRBA            2:0            350           286

U 11.KOLU SE SASTAJU SLIJEDEĆE EKIPE:

UTORAK 10.03.2009.

UMI II – HVIDRA SISAK                    16,00

UMI I – ŽUPANIJA                              16,00

ELEKTRA – CESTE                             17,30

MLIN I PEKARE – JANAF                  17,30

SRIJEDA 11.03.2009.

FAKULTET – HVIDRA PETRINJA      16,00

UDRUGA SLIJEPIH                              16,00

ELEKTRA – CESTE                              17,30

MLIN I PEKARE – JANAF                   17,30

REZULTATI 11. KOLA

UMI 2 – HVIDRA SISAK                    0:2             304:417

UMI I – ŽUPANIJA                             2:0             406:326

ELEKTRA – CESTE                            2:0             415:345

MLIN I PEKARE – JANAF                0:2             375:443

FAKULTET – HVIDRA PETRINJA    0:2            317:385

POŠTA – GAVRILOVIĆ                     0:2            223:340

VODOOPSKRBA – UMI GLINA       0:2            365:405

U 12.KOLU SE SASTAJU SLIJEDEĆE EKIPE:

UTORAK 17.03.2009.

UMI GLINA – ELEKTRA                               16,00

ŽUPANIJA – UMI II                                       16,00

HVIDRA SISAK – MLIN                               17,30

JANAF – POŠTA                                           17,30

SRIJEDA 18.03.2009.

UDRUGA SLIJEPIH                                    16,00

HVIDRA PETRINJA – CESTE                    16,00

FAKULTET – UMI I                                   17,30

GAVRILOVIĆ – VODOPRIVREDA          17,30

REZULTATI 12. KOLA:

UMI GLINA – ELEKTRA             0:2              385:434

ŽUPANIJA – UMI II                     0:2              353:378

HVIDRA SISAK – MLIN I PEKARE   2:0      424:359

JANAF – POŠTA                        2:0               409:303

HVIDRA PETRINJA – CESTE    0:2              412:446

FAKULTET – UMI I                   0:2              428:448

GAVRILOVIĆ – VODOOPSKRBA    2:0     399:293

U 13.KOLU SE SASTAJU SLIJEDEĆE EKIPE:

UTORAK 24.03.2009.

UMI I – HVIDRA PETRINJA                  16,00

MLIN I PEKARE – ŽUPANIJA               16,00

POŠTA – HVIDRA SISAK                      17,30

ELEKTRA – GAVRILOVIĆ                    17,30

SRIJEDA 25.03.2009.

UMI II – FAKULTET                             16,00

UDRUGA SLIJEPIH                              16,00

VODOOPSKRBA – JANAF                 17,30

CESTE – UMI GLINA                          17,30