Završetak rekreacijske lige kuglanja

ZA EKIPE SU SUDJELOVALI SLIJEDEĆI NATJECATELJI:

1. ELEKTRA

Golik, Ožić, Tominac M., Perković, Tominac I., Vaistina, Kovačević, Marjanović

2. UMI GLINA

Drljan, Šteković, Sremić, Modronja, Vrbanac, Milošević, Marolt, Franjković, Pejaković, Piškor

3. UDVDR PETRINJA

Sučević, Rimac, Barić, Sodić, Šalić, Hrupački, Đurđan, Balač

4. HVIDR-a SISAK

Holjar, Milatović, Likarević, Jurković, Bogović, Alapić, Dunger, Šišinački, Selimović, Vidović

5. UMI I

Mađer, Sertić, Perić, Miljan, Drgaočajac, Pelc, Mihaljević, Krstinić

6. MLIN I PEKARE

Kunstl M., Kunstl Ž., Jurić, Vojnović, Drljača, Tolić, Zelić, Vlašić, Zlovolić

7. JANAF

Bartolović, Dadić, Nikolić, Rubil, Đukić, Voloder, Herceg

8. URED DRŽAVNE UPRAVE

Balen, Marčec, Perković, Mehinović, Domanić, Tominac, Mitić, Sekulić, Vrđuka

9. UMI II

Huseinović, Vukušić, Dabić, Komić, Jakovac, Furlan, Benčić, Alijanović

10. GAVRILOVIĆ

Glušić, Augustić, Ećimović, Čađo, Milčić, Hajdarević, Babić, Zlonoga, Jajčinović, Nemet,Bezak, Mrazovac

11. SUNPROTECT

Ćosić,  Horvat, Butković, Gerin, Svedružić, Puđa-Kasaić, Baškin, Pupić V., Pupić B., Celčić

12. HVIDR-a PETRINJA

Marinović, Čačić, Šipuljak, Pintar A., Nikolić, Pintar I., Čaušević, Jajčinović

13. HZMO

Koprivnjak, Krizmanić, Gajdek, Novosel, Martinović, Bjelanović, Škokan, Đureković

14. HRVATSKA POŠTA

Matijašević, Restek, Đumbir, Đaković, Kozina, Žulj, Drešar, Gorup, Todorović

POSLIJE GOTOVO ČETIRI MJESECA DRUŽENJA 6. REKREACIJSKA

LIGA KUGLANJA JE ZAVRŠENA.

OVE GODINE SUDJELOVALO JE 14 EKIPA, TE SE OKO 130 KUGLAČKIH

REKREATIVACA NATJECALO U NAŠOJ LIGI.

NAKON 13. KOLA I  91 ODIGRANE UTAKMICE DOBIVENI SU POBJEDNICI.

U VRLO  NEIZVJESNOJ I UZBUDLJIVOJ ZAVRŠNICI POBJEDNIK JE ODLUČEN U POSLJEDNJEM KOLU.

PROŠLOGODŠNJI PRVAK EKIPA ELEKTRE USPJELA JE OBRANITI NASLOV.

DRUGO MJESTO OSVOJILA JE EKIPA UMIROVLJENIKA IZ GLINE,

KOJA SE DO POSLJEDNJEG KOLA BORILA ZA PRVO MJESTO, TE GA

ISPUSTILA IZGUBIVŠI U ZADNJEM KOLU OD EKIPE MLINA I PEKARE.

TREĆE MJESTO OSVOJILA JE EKIPA UDVDR PETRINJA, KOJA SE OVE GODINE PRVI PUT NATJECALA U LIGI.

UZ NAVEDENU NEIZVJESNOST DO POSLJEDNJEG KOLA, TREBA ISTAKNUTI DA JE KVALITETA KUGLANJA BILA NA ZAVIDNOJ RAZINI.

ZAVRŠNOG DANA ODIGRANE SU DVIJE REVIJALNE UTAKMICE I

TO IZMEĐU EKIPE NAJSTARIJIH SUDIONIKA I ŽENSKE SELEKCIJE

LIGE, TE REPREZENTACIJE LIGE I POBJEDNIKA LIGE ELEKTRE SISAK.

PRVIH ŠEST EKIPA STEKLO JE PRAVO SUDJELOVANJA U SUPER

REKREACIJSKOJ LIGI, A TO SU: ELEKTRA, UMI GLINA, UDVDR PETRINJA, HVIDR-a SISAK, UMI I I MLIN I PEKARE.

SVIM EKIPAMA ZAHVALJUJEMO NA FER I KOREKTNOM PONAŠANJU

I PRIHVAĆANJU LIGE U OVAKVOM OBLIKU, TE VELIKA ZAHVALA

SVIM EKIPAMA  U POMOĆI PRI ORGANIZACIJI DOMJENKA.

OVE GODINE DODIJELILI SMO EKIPI GAVRILOVIĆA NAGRADU ZA

NAJBOLJU EKIPU „ ZA FEŠTE I DRUŽENJA“, TE SMO NAGRADILI NAJSTARIJEG SUDIONIKA SA MAJICOM.

ŠRC SISAK ĆE SE  UZ VAŠE PRIJEDLOGE I SUGESTIJE POTRUDITI ZA

IDUĆU GODINU UVESTI NEKE NOVOSTI U SVRHU POBOLJŠANJA

KVALITETE LIGE, TE PODIZANJA ZANIMILJIVOSTI NATJECANJA.

UZ ŠPORTSKI POZDRAV ŠRC SISAK VAS POZIVA DA SE IDUĆE GODI-

NE PRIKLJUČITE NAŠOJ LIGI U JOŠ VEĆEM BROJU, TE VAM JOŠ JED-

NOM ZAHVALJUJEMO NA SUDJELOVANJU.