REZULTATI 5.REKREACIJSKE LIGE MALOG NOGOMETA RC ZIBEL 2011.

 

5.REKREACIJSKA LIGA MALOG NOGOMETA RC ZIBEL 2011

 

1. KOLO

GRUPA A GRUPA B

UTORAK 19. 04. 11. SRIJEDA 20.04.11.
18,00 h HSM – CB DEFAULT 1:0 18,00 h UBBDRH – CB KOCKICA ZIBEL 6:1
18,40 h KKV – CB HAUSTOR 2:3 18,40 h POLJANE BOYS – EUROART 93 4:2
19,20 h GOS – NEKRET SENJAK 1:4 19,20 h PEK. STARI MLIN – H.POŠTA 3:0
20,00 h PAN OSV DAN – LIPANJ 1:2 20,00 h CITY KEBAP – QUIRINUS 2:0
20,40 h TOMČEV PUT – NEOBAR 3:2 20,40 h MLIN I PEKARE – TISK.CICERO 2:0
SUNPROTECT SLOBODAN UDR.BRANIT.POLICIJE SLOBODNI

 

2. KOLO

GRUPA A GRUPA B

ČETVRTAK 21.04.11. PETAK 22. 04.11.
18,00 h LIPANJ – TOMČEV PUT 0:3 18,00 h QUIRINUS – MLIN I PEKARE 3:2
18,40 h NEKRET SENJAK – PAN 1:3 18,40 h H. POŠTA – CITY KEBAP 2:2
19,20 h CB HAUSTOR – GOS 1:4 19,20 h EUROART – PE. STARI MLIN 9:3
20,00 h CB DEFAULT – KKV 0:0 20,00 h CB KOCKICA Z. – POLJANE BOYS 5:5
20,40 h SUNPROTECT – HSM 1:0 20,40 h UDR.BR. POLICIJE – UBBDRH 1:1
NEOBAR SLOBODAN TISKARA CICERO SLOBODNA

3. KOLO

GRUPA B GRUPA A

UTORAK 26. 04. 11. SRIJEDA 27.04.11.
18,00 h CITY KEBAP – EUROART 4:0 18,00 h PAN – CB HAUSTOR 4:1
18,40 h STARI MLIN – KOCKICA 3:0 18,40 h NEOBAR – LIPANJ 1:3
19,20 h POLJANE -U.BR. POLICIJE 5:1 19,20 h TOMČEV PUT-NEKRET.SENJAK 2:4
20,00 h TISK.CICERO – QUIRINUS 2:1 20,00 h KKV – SUNPROTECT 0:2
20,40 h MLIN I PEKARE – H.POŠTA 1:0 20,40 h GOS – CB DEFAULT 2:1
UBBDRH SLOBODAN HSM SLOBODAN

4. KOLO

GRUPA B GRUPA A

ČETVRTAK 28.04.11. PETAK 29.04.11.
18,00 h UBBDRH – POLJANE BOYS 1:2 18,00 h NEKR. SENJAK- NEOBAR KIŠA
18,40 h EUROART-MLIN I PEKARE 6:0 18,40 h CB HAUSTOR – TOMČEV PUT KIŠA
19,20 h CB KOCKICA-CITY KEBAP 1:9 19,20 h SUNPROTECT – GOS KIŠA
20,00 h UDR.B. POLICIJE-ST MLIN 1:4 20,00 h CB DEFAULT – PAN KIŠA
20,40 h H.POŠTA-TISK CICERO 1:0 20,40 h HSM – KKV KIŠA
QUIRINUS SLOBODAN LIPANJ SLOBODAN

 

5. KOLO

 

UTORAK 03.05.11. SRIJEDA 04.05.11.
18,00 h PAN – SUNPROTECT 1:2 18,00 h CITY KEBAP – UD.BR.POLICIJE 7:0
18,40 h GOS – HSM 2:1 18,40 h QUIRINUS – H.POŠTA 0:1
19,20 h TOMČEV PUT-CB DEFAUL 1:0 19,20 h TISK.CICERO – EUROART 5:3
20,00 h NEOBAR – CB HAUSTOR 4:0 20,00 h MLIN I PEKARE – CB KOCKICA 3:0
20,40 h LIPANJ – NEKR.SENJAK 2:3 20,40 h STARI MLIN – UBBDRH 2:1
KKV SLOBODNA POLJANE BOYS SLOBODNI

 

6. KOLO

ČETVRTAK 05.05.11. PETAK 06.05.11.
18,00 h KKV – GOS 3:1 18,00 h EUROART – QUIRINUS 0:5
18,40 h CB DEFAULT – NEOBAR 0:0 18,40 h CB KOCKICA – TISK. CICERO 0:3
19,20 h CB HAUSTOR – LIPANJ 1:7 19,20 h UDR.BRAN.POLICIJE-MLIN I P 4:2
20,00 h SUNPROT-TOMČEV PUT 0:0 20,00 h UBBDRH – CITY KEBAP 0:1
20,40 h HSM – PAN 0:5 20,40 h POLJANE BOYS-STARI MLIN 0:1
NEKRET. SENJAK SLOBODNE H.POŠTA SLOBODNA


7. KOLO

UTORAK 10.05.11. SRIJEDA 11.05.11.
18,00 h MLIN I PEKARE–UBBDRH 3:4 18,00 h NEOBAR – SUNPROTECT 1:1
18,40 h CITY KEBAP – POLJANE B 3:2 18,40 h PAN – KKV 1:2
19,20 h CICERO -UDR.B.POLICIJE 4:1 19,20 h TOMČEV PUT – HSM 3:0
20,00 h QUIRINUS-CB KOCKICA 3:0 20,00 h LIPANJ – CB DEFAULT 1:0
20,40 h H.POŠTA – EUROART 1:3 20,40 h NEK.SENJAK – CB HAUSTOR 7:1
PE. STARI MLIN SLOBODNA GOS SLOBODAN

 

8. KOLO

ČETVRTAK 12.05.11. PETAK 13.05.11.
18,00 h POLJANE BOYS-MLIN I P 3:0 18,00 h CB DEFAULT – NEK.SENJAK 2:6
18,40 h CB KOCKICA-H.POŠTA 1:6 18,40 h SUNPROTECT-LIPANJ 4:0
19,20 h UBBDRH – TISK.CICERO 0:3 19,20 h HSM – NEOBAR 1:6
20,00 h UD.B.POLICIJE-QUIRINUS 0:3 20,00 h KKV – TOMČEV PUT 1:1
20,40 h STARI MLIN – CITY KEBAP 2:1 20,40 h GOS – PAN 0:1
EUROART SLOBODAN CB HAUSTOR SLOBODAN

9. KOLO

UTORAK 17. 05.11. SRIJEDA 18.05.11.
18,00 h TOMČEV PUT – GOS 4:1 18,00 h EUROART – CB KOCKICA 2:0
18,40 h CB HAUSTOR- DEFAULT 0:5 18,40 h H.POŠTA – UD.BR. POLICIJE 5:1
19,20 h NEOBAR – KKV 5:1 19,20 h TISK.CICERO – POLJANE BOYS 2:1
20,00 h NEK.SENJAK – SUNPR. 2:3 20,00 h MLIN I PEKARE – STARI MLIN 0:2
20,40 h LIPANJ – HSM 9:1 20,40 h QUIRINUS – UBBDRH 1:1
PAN SLOBODAN CITY KEBAP SLOBODAN


10. KOLO

UTORAK 24.05.11. SRIJEDA 25.05.11.
18,00 h KKV – LIPANJ 3:4 18,00 h CITY KEBAP – MLIN I PEKARE 3:0
18,40 h GOS – NEOBAR 0:3 18,40 h STARI MLIN – TISK. CICERO 6:0
19,20 h HSM – NEK.SENJAK 0:3 19,20 h UBBDRH – H. POŠTA 0:1
20,00 h SUNPROTECT – HAUSTOR 8:0 20,00 h UD.BR.POLICIJE – EUROART 0:3
20,40 h PAN – TOMČEV PUT 0:1 20,40 h POLJANE BOYS – QUIRINUS 0:5
CB DEFAULT SLOBODAN CB KOCKICA SLOBODNA


 

11. KOLO

ČETVRTAK 26.05.11. PETAK 27.05.11.
18,00 h NEOBAR – PAN 0:0 18,00 h H.POŠTA-POLJANE BOYS 2:4
18,40 h NEKR. SENJAK – KKV 3:0 18,40 h QUIRINUS – STARI MLIN 0:1
19,20 h DEFAULT – SUNPROTECT 1:4 19,20 h EUROART – UBBDRH 2:4
20,00 h LIPANJ – GOS 2:0 20,00 h TISK. CICERO – CITY KEBAP 1:2
20,40 h CB HAUSTOR – HSM 2:2 20,40 h CB KOCKICA-UD.BR. POLICIJE 4:8
TOMČEV PUT SLOBODAN MLIN I PEKARE SLOBODNI


 

LISTA STRIJELACA

 

1.  VASILJEVIĆ                 POLJANE BOYS                 14

2.  TOMIĆ                        NEKRETNINE SENJAK      11

3.  ADAMOVIĆ                PEKARNICA STARI MLIN  9

4.  KOVAČEVIĆ  H.         SUNPROTECT                     9

5.  TOMINOVIĆ              CITY KEBAP                         9

6.  NOVAKOVIĆ  V.        LIPANJ                                 7

7.  BARTULOVIĆ             CB KOCKICA ZIBEL            6

8.  MARTON                   QUIRINUS                           6

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TABLICA REKREACIJSKE LIGE MALOG NOGOMETA

GRUPA A

EKIPA KOLO POB. NER. IZG. GOL

RAZL.

BODOVI
1. SUNPROTECT 10 8 2 0 30:5 26
2. NEKRETNINE SENJAK 10 7 0 3 34:18 21
3. LIPANJ 10 7 0 3 30:17 21
4. TOMČEV PUT 10 6 2 2 19:9 20
5. NEOBAR 10 5 3 2 26:10 18
6. PAN OSVJEŽI DAN 10 5 1 4 22:10 16
7. GOS 10 3 0 7 11:25 9
8. KKV 10 2 2 6 13:23 8
9. HSM 10 2 1 7 9:32 7
10. CB HAUSTOR 10 2 1 7 11:44 7
11. CB DEFAULT 10 1 2 7 10:21 5





GRUPA B

EKIPA KOLO POB. NER. IZG. GOL

RAZL.

BODOVI
1. PEKAR.STARI MLIN 10 10 0 0 33:6 30
2. CITY KEBAP 10 8 1 1 34:7 25
3. TISKARA CICERO PM 10 6 0 4 20:17 18
4. QUIRINUS 10 5 1 4 21:9 16
5. POLJANE BOYS 10 5 1 4 26:22 16
6. HRVATSKA POŠTA 10 5 1 4 19:15 16
7. EUROART 93 10 4 0 6 24:32 12
8. UBBDRH 10 3 2 5 18:17 11
9. MLIN I PEKARE 10 3 0 7 13:25 9
10. UDR.BRAN.POLICIJE 10 2 1 7 17:38 7
11. CB KOCKICA ZIBEL 10 0 1 9 12:48 1