Rezultati 3.kola Lige 6

PicsArt_1434608149027U derbi utakmici 3.kola Lige 6 Super rekreacijske lige važna pobjeda Sunprotecta protiv CB Gymnasiuma kojom su se uključili u borbu za naskov prvaka. Sunprotect je poveo već u prvoj minuti golom Balena. Isti igrač nakon solo prodora povisuje na 2 : 0 u 8 minuti. U slijedećem napadu Marović postiže pogodak za CB Gymnasium i smanjuje na 2 : 1. Do kraja utakmice CB Gymnasium je imao nekoliko izglednih prilika za poravnanje, međutim rezultat se više nije mijenjao. U preostala dva susreta nije bilo iznenađenja. Vodeća Cvjećarnica Lampaš-Automobili Nikšić lako je pobijedila Big Kebap sa 6 : 1 (Žarković dva puta, Prpić dva puta, Medarić i Gajdek za Lampaše, Delić za Kebap). Metalurški fakultet je ostvario treću pobjedu protiv Zibela sa 4:1 ( Koštić, Brodarac, Bogeljić dva
puta za “metalurge”, Pleša za Zibel). U slijedećem kolu u petak 19.06. u 21,25h veliki derbi između dvije vodeće ekipe Cvjećarnice Lampaš i Sunprotecta! TABLICA
Cvjećarnica Lampaš – Big Kebap     6 : 1
Sunprotect – CB Gymnasium             2 : 1
Metalurški fakultet – Zibel                 4 : 1