Rezultati svih odigranih kola 10.Rekreacijske lige malog nogometa

PicsArt_1433916484077Napokon su i malonogometni rekreativci dočekali ljepše vrijeme te je
utakmicama 5.kola nastavljena 10.Rekreacijska liga malog nogometa.
 U Super ligi utakmicu dana odigrali su ekipe Apllied Ceramics i Mlin i Pekare.

Mlinari su poveli 2:0 golovima Ranogajca i Bekonića, međutim Apllied Ceramics se nije predavao i golovima Gajdeka,Gloca,Helesya i Hamzagića preokrenuo rezultat i slavio sa 4:2.

Kod veterana Agencia Suzi-Sunprotect je teže od očekivanog svladala odlični Pan golovima Kukića i Klarića. Iduće 6.kolo je na rasporedu u četvrtak 19.05.2016.godine.

ZIBEL-CB SPORT     1:0

Odigrano je 7.i i 8.kolo 10.Rekreacijske lige.

U 7.kolu u derbiju između CB Rive i Zibela podjela bodova.Zibel je dva puta  vodio (strijelci braća Kovačević),dok je CB Riva golovima Antolića i Grgića uspjela osvojiti bod. Kod veterana vodeći trojac ostvario uvjerljive pobjede.

U 8.kolu utakmicu dana odigrali su Applied Ceramics i CB Riva. Na početku drugog poluvremena CB Riva je povela golom Antolića, međutim “keramičari se nisu predavali, te su golovima dvostrukog strijelca Helešya i H.Kovačevića preokrenuli rezultat i slavili sa 3:1.

CB Sport predvođen raspoloženim Rokićem(hat trick) bolji od Rotus Novosela.

U Rekreacijskoj ligi veterana Pan i Automobili Nikšič-Cvječarnica Lampaš do vrha napunili mreže ekipama Mlinu i Pekari i Opet Nas Fali.

U zaostalim utakmicama 2.kola 10.Rekreacijske lige malog nogometa
igrao se odličan i kvalitetan mali nogomet. U derbiju kola Automobili Nikšić-Cvječarnica Lampaš pobijedili Applied Ceramics sa 4:2. Strijelci za Lampaše bili su Balen,Lovreković 2 i Cvijanović,dok je za “keramičare” dva puta zabio Helešy. CB Riva teže od očekivanog

svladala Mlin i Pekare golom Miočinovića. U vrlo uzbudljivoj utakmici Zibel golom Dejanovića minutu prije kraja slavio protiv Rotus Novosela sa 3:2 ( Rožanković,Kovačević H.,Dejanović strijelci za Zibel, Perković i Vavro za Rotus Novosel).

U Rekreacijskoj ligi veterana u derbiju Agencija Suzi-Sunprotect preokrenula vodstvo CB Rive( Bijelić) i golovima Čabraje i golmana Butkovića slavila sa 2:1.

U zanimljivoj i borbenoj utakmici Nops Roditelji i Pan odigrali 2:2 . Nops dva puta vodio golovima Gamileca i Maleševića iz penala, Pan dva puta sustizao vodstvo golovima Mateševića i Ralića i izborio vrijedan bod.

U derbiju odgođenog 3.kola Rekreacijske lige veterana sastali su se
Agencija Suzi Sunprotect  i Automobili Nikšić Cvječarnica Lampaš.U odličnoj utakmici Sunprotect je slavio golovima Kovačevića i Panjkovića, dok je strijelac za Lampaše  bio Miličević. CB Riva teže od očekivanog pobijedila Nops Roditelje 2:1. RB Nektarpredvođen dvostrukim strijelcem Sekulićem bolji od ekipe Opet Nas Fali.

U Sportsko rekreacijskoj ligi golom Gajdeka dvije minute prije kraja Applied Ceramics uspio izboriti bod protiv ove godine odličnog Zibela ( Išek dva i Panjković strijelci za Zibel, Gajdek dva i Dujmić za “keramičare”). Vodeći dvojac, Lampaši i CB Riva ostvarili očekivane

pobjede protiv Mlina i Pekare i CB Sporta.

REZULTATI 3.KOLO:

ZIBEL – APPLIED CERAMICS                                                   3:3

CB RIVA – NOPS RODITELJI                                                    2:1

MLIN I PEKARE – A.NIKŠIĆ CVJEČARNICA LAMPAŠ       1:4

OPET NAS FALI – RB NEKTAR                                                 0:3

CB RIVA – CB SPORT                                                                   3:1

A.NIKŠIĆ CVJEČAR. LAMPAŠ – AG. SUZI SUNPROTECT 1:2

PAN – MLIN I PEKARE                                 2:1

U derbiju 4.kola Rekreacijske lige veterana Automobili Nikšić Cvječarnica Lampaš  i CB Riva podijelili bodove odigravši 1:1. Povela je CB Riva golom Bijelića, Lampaši poravnali golom Pezića. Prva pobjeda Mlina i Pekare protiv Nops Roditelja ( strijelci za mlinare  Horvat i Dorosulić). U Sportsko rekreacijskoj ligi Zibel predvođen dvostrukim strijelcima Išekom i Kovačevićem te Dejanovićem uvjerljivo svladao Mlin i Pekare sa 5:0.

Odlični Applied Ceramics pobijedio borbeni Rotus Novosel sa 3:1( Gloc, Gajdek i Helešy strijelci za keramičare, Sukalić za Rotus Novosel).

AGENCIJA SUZI SUNPROTECT-OPET NAS FALI                     12:0
U derbiju 6.kola Super rekreacijske lige, susretu dvije vodeće momčadi, Automobili Nikšić Cvječarnica Lampaši bolji od CB Rive 2:0 golovima Brodarca i Šumića.  Rotus Novosel uvjerljivo slavio protiv Mlina i Pekare sa 5:0 ( Vavro 2, Perković, Sukalić, Halasz

strijelci za Rotus). Kod veterana u malom derbiju CB Riva pobijedila  Pan 3:0 golovima  Bijelića 2 i Arslanovića.

CB RIVA-AUTOMOBILI NIKŠIĆ CVJEČARNICA LAMPAŠ      0:2

U derbiju 9.kola Super rekreacijske lige između Automobila Nikšić Cvječarnice Lampaš  i Applied Ceramicsa nije nedostajalo uzbuđenja. Poveli su Lampaši u 24.minuti golom Pezelja. Minutu poslije izjednačio je ponajbolji igrač “keramičara” Helešy. Golom Gajdeka u posljednjim sekundama utakmice Applied Ceramics osvaja tri boda i  tako ostaje u utrci za naslov prvaka. Kod veterana Agencija Suzi Sunprotect vrlo uvjerljivo slavila protiv CB Rive  sa 4:0. Ekipa Opet nas fali povela protiv Mlina i Pekare sa 3:0, međutim nisu izdržali, te su na kraju poraženi  sa 7:3.

REZULTATI 9.KOLO:

AGENCIJA SUZI SUNPROTECT – CB RIVA                                                 4:0

APPLIED CERAMICS-AUTOMOBILI NIKŠIĆ CVJEČARNICA LAMPAŠ   1:2

NOPS RODITELJI – PAN                                                                                  0:1

MLIN I PEKARE – CB RIVA                                                                               0:4

MLIN I PEKARE – OPET NAS FALI                                                                 7:3

RB NEKTAR – AUTOMOBILI NIKŠIĆ CVJEČARNICA LAMPAŠ                0:3

ROTUS NOVOSEL – ZIBEL             1:4

U ljepotici 10.kola Applied Ceramics pobijedio Zibel sa 3:1.
Poveo je Zibel u prvom poluvremenu golom Panjkovića, da bi sa dva gola u dvije minute (24. i 25. min)  ponajbolji igrač keramičara ali i cijele lige Valentino Helešy preokrenuo rezultat.

Pri kraju susreta Kovačević je potvrdio zasluženu pobjedu Applied Ceramicsa.
Kod veterana Nops Roditelji pružili odličan otpor CB Rivi i na kraju izborili bod odigravši 1:1.
Mikulić je doveo eurogolom Nops u vodstvo, dok je za CB Rivu izjednačio borbeni Badrić.