Super liga – rezultati

REKREACIJSK LIGA MALOG NOGOMETA

SUPER LIGA

RC ZIBEL

 

1. KOLO 2. KOLO

 

SRIJEDA 01.06.2011. PETAK 03.06.2011.
18,00 h SUNPROTECT-EUROART 4:1 18,00 h PAN – PEKAR.STARI ML. 0:3
18,35 h LIPANJ-POLJANE BOYS 3:5 18,35 h GOS – EUROART 93. 3:1
19,10 h GOS-PEKAR.STARI MLIN 4:6 19,10 h NEKR. SENJAK-POLJANE BOYS 1:5
19,45 h NEKR.SENJAK-HR. POŠTA 5:0 19,45 h TOMČEV PUT-TISKARA CICERO 1:1
20,20 h TOMČEV PUT-QURINUS 3:1 20,20 h SUNPROTECT – HR.POŠTA 2:1
20,55 h NEOBAR – TISK. CICERO 3:1 20,55 h NEOBAR – CITY KEBAP 2:1
21,30 h PAN-CITY KEBAP 2:5 21,30 h LIPANJ – QUIRINUS 4:0


3. KOLO           4. KOLO


UTORAK 07.06.2011. ČETVRTAK 09.06.2011.
18,00 h GOS – HR. POŠTA 4:2 18,00 h TOMČEV PUT – POLJANE BOYS 1:1
18,35 h LIPANJ – TISK CICERO 0:2 18,35 h GOS – CITY KEBAP 0:3
19,10 h SUNPROTECT-POLJANE B. 1:4 19,10 h LIPANJ – HR. POŠTA 2:1
19,45 h TOMČEV P-CITY KEBAP 1:1 19,45 h SUNPROTECT – ML.STARI MLIN 2:2
20,20 h NEOBAR-PEK.STARI ML. 4:6 20,20 h PAN – TISKARA CICERO 1:3
20,55 h NEKR.SENJAK – QURINUS 2:3 20,55 h NEKR.SENJAK – EUROART 93 3:3
21,30 h PAN – EUROART 93 2:2 21,30 h NEOBAR – QUIRINUS 6:4


 

5. KOLO 6. KOLO

 

UTORAK 07.06.2011. ČETVRTAK 09.06.2011.
18,00 h GOS – HR. POŠTA 4:2 18,00 h TOMČEV PUT – POLJANE BOYS 1:1
18,35 h LIPANJ – TISK CICERO 0:2 18,35 h GOS – CITY KEBAP 0:3
19,10 h SUNPROTECT-POLJANE B. 1:4 19,10 h LIPANJ – HR. POŠTA 2:1
19,45 h TOMČEV P-CITY KEBAP 1:1 19,45 h SUNPROTECT – ML.STARI MLIN 2:2
20,20 h NEOBAR-PEK.STARI ML. 4:6 20,20 h PAN – TISKARA CICERO 1:3
20,55 h NEKR.SENJAK – QURINUS 2:3 20,55 h NEKR.SENJAK – EUROART 93 3:3
21,30 h PAN – EUROART 93 2:2 21,30 h NEOBAR – QUIRINUS 6:4


 

7. KOLO

 

PETAK 17. 06. 2011.
17,45 h GOS – QUIRINUS 1:7  
18,20 h SUNPROT- TISK.CICERO 0:2  
18,55 h TOMČEV PUT-EUROART 93 4:1  
19,30 h NEK SENJAK-CITY KEBAP 0:3  
20,05 h LIPANJ-PEKAR.STARI MLIN 2:5  
20,45 h PROGLAŠENJE POBJEDNIKA  
21,00 h PAN OSVJ.DA -POLJ. BOYS 0:3  
21,35 h NEOBAR-HRV POŠTA 3:0  


LISTA STRIJELACA:

 

1.  VASILJEVIĆ                 POLJANE BOYS                 20

2.  ADAMOVIĆ                PEKARNICA STARI MLIN 19

3.  TOMINOVIĆ               CITY KEBAP                      16

4.  KOVAČEVIĆ  H.         SUNPROTECT                    12

5.  NOVAKOVIĆ  V.        LIPANJ                                12

6.  TOMIĆ                        NEKRETNINE SENJAK      11

7.  MARTON                   QUIRINUS                          10



 

 

TABLICA:

EKIPA KOLO POB. NER. IZG. GOL

RAZL.

BODOVI
1. PEKAR. STARI MLIN 13 11 2 0 49:18 35
2. SUNPROTECT 13 8 3 2 34:17 27
3. TOMČEV PUT 13 7 5 1 28:13 26
4. NEOBAR 13 8 2 3 38:20 26
5. TISKARA CICERO 13 8 1 4 26:19 25
6. CITY KEBAP 13 6 4 3 31:18 24
7. POLJANE BOYS 13 7 1 6 36:29 22
8. LIPANJ 13 6 1 6 30:31 19
9. QUIRINUS 13 5 0 8 32:26 15
10.NEKRETNINE SENJAK 13 4 1 8 26:35 13
11. HRVATSKA POŠTA 13 3 2 8 14:25 10
12. PAN OSVJEŽI DAN 13 2 1 9 11:28 8
13. GOS 13 2 0 11 19:49 6
14. EUROART 93 13 1 2 10 23:58 5