Ekipa Šrc-a Sisak pobjednik ovogodišnjeg otvorenog prvenstva u plivanju

Picture 015Pobjednička ekipa otvorenog prvenstva grada Siska u plivanju za 2013.godinu je ŠRC Sisak. Drugo mjesto zauzela je Hvidra, a 3 je ekipa Vaterpolo Veterani. Čestitamo svim sudionicima na pokazanom sportskom duhu, ali i postignutim rezultatima.

Na opće zadovoljstvo prisustvovalo je preko 30 plivača iz ustanova, poduzeća, tvrtki i udruga. Iako nam rezultat nikad nije bio primaran, ali zbog onih koji su došli, donosimo sažete rezultate natjecanja.

25 m slobodno (M)

Red. br.

ime i prezime

PODUZEĆE, TVRTKA, USTANOVA, UDRUGA

REZULTAT

1.

GORAN JAJČINOVIĆ

VATERPOLO VETERANI

12.12

2.

HRVOJE MARIĆ

HVIDR-a SISAK

12.35

3.

DOMAGOJ KOŠTIĆ

BICIKLISTIČKI KLUB RODA

12.42

3.

IGOR HERCEG

JANAF

12.42

25 m prsno (m)

Red. br.

ime i prezime

PODUZEĆE, TVRTKA, USTANOVA, UDRUGA

REZULTAT

1.

HRVOJE MARIĆ

HVIDR-a SISAK

15.84

2.

LUKA ŠIMIĆ

ŠRC SISAK

16.15

3.

DOMAGOJ KOŠTIĆ

BICIKLISTIČKI KLUB RODA

16.26

 

25 m PRSNO (Ž)

Red. br.

ime i prezime

PODUZEĆE, TVRTKA, USTANOVA, UDRUGA

REZULTAT

1.

MIRJANA BLAŽEVIĆ

ŠRC SISAK

19.00

2.

SNJEŽANA NUHANOVIĆ

INA REKREACIJA

30.87

3.

LIDIJA BATNOŽIĆ VUŽIĆ

INA REKREACIJA

31.26

 

štafeta 4 x 25 m slobodno

 

MJESTO

PODUZEĆE, TVRTKA, USTANOVA, UDRUGA

REZULTAT

1.

VATERPOLO VETERANI

53.62

2.

HVIDR-a SISAK

55.74

3.

ŠRC SISAK

56.81

4.

JANAF

59.86

5.

BK RODA

1.03.74

6.

INA REKREACIJA

1.08.43

 

Za ekipe su sudjelovali:

JANAF:

  1. Igor Herceg – slobodno 12.42, prsno 16.86
  2. Ivor Božić
  3. Dubravko Pejnović – prsno 19.55
  4. Saša Grahovac – slobodno 16.04

 

VATERPOLO VETERANI:

  1. Goran Jajčinović slobodno 12.12.
  2. Josip Šebek – slobodno 12.72
  3. Amir Velić – slobodno 13.12.
  4. Krešimir Pavlović – slobodno 13.14, prsno 16.33
  5. Ervin Fuka – slobodno 14.68 prsno 18.16
  6. Tomislav Jurčević – slobodno 18.76

 

HVIDR-a SISAK:

1. Hrvoje Marić slobodno 12.35, prsno 15.84

2. Stefan Mileusnić, slobodno 13.33, prsno 19.29

3. Dario Šarić, slobodno 13.45,

4. Predrag Mileusnić slobodno 13.57

5. Jasmin Dizdarević, slobodno 13.95

6. Stjepan Šep

 

BICIKLISTIČKI KLUB RODA:

1. Domagoj Koštić – slobodno 12.42, prsno 16.26

2. Branimir Brbot – slobodno 15.64

3. Tomislav Škrbinc – slobodno 18.95

4. Dubravko Knežević – slobodno 16.76

 

INA REKREACIJA:

1. Josip Štimac – slobodno 26.47

2. Oliver Cvijanović – slobodno 16.62

3. Đeverlija Damir – slobodno 16.22

4. Ivica Majstorić – slobodno 16.18

5. Snježana Nuhanović – prsno 30.87

6. Daniela Došen – prsno 31.96

7. Lidija Batnožić Vužić – prsno 31.26

 

ŠRC SISAK:

1. Igor Kraguljac – slobodno 13.32, prsno 17.41

2. Luka Šimić – slobodno 12.72, prsno 16.15

3. Mirjana Blažević – slobodno 14.07, prsno 19.00

4. Stjepko Ivanković

 

GENERALNI PLASMAN

 

MJESTO

NAZIV

OSVOJENI BODOVI

1.

ŠRC SISAK

101

2.

HVIDRA-a SISAK

89

3.

VATERPOLO VETERANI

87

4.

JANAF

72

5.

INA REKREACIJA

63

6.

B K RODA

48

Natjecatelji su nagrađeni s medaljama za osvojena prva tri mjesta u pojedinačnom i štafetnom plivanju, te peharima u generalnom plasmanu.