1.KOLO FITNESS LIGE

IMG_20160529_172003

kupalisteZibel-zadnji danLjetaKrenulo je!!!
Prvo kolo Fitness lige 2016 održano je u nedjelju 29.svibnja na kupalištu Zibel.
Zadatak je bio otrčati dionicu 5 kilometara na nasipu od kupališta prema Novom mostu i natrag.
Od prijavljenih 34 natjecatelja na startnoj liniji pojavilo se njih 23 najhrabrijih. U ženskoj konkurenciji nastupilo je 13 natjecateljica, dok je u muškoj konkurenciji nastupilo 9 natjecatelja.
Iako su vremenske prilike bile dosta nepovoljne za trčanje(velika vrućina i sparina), svi natjecatelji dali su sve od sebe da postignu što bolje vrijeme.
Pobjedu kod djevojaka odnijela je Lucija Pavelin koja je 5 km pretrčala za zavidnih 23:44,09 minuta i osvojila 20 bodova, druga je bila Ksenija Kukuljača sa vremenom 26:13,66, čime je zaslužila 18 bodova, dok je treće mjesto osvojila Ivana Antonić pretrčavši dionicu za 26:39,41 minutu te je osvojila 16 bodova.
U muškoj konkurenciji prvi je kroz cilj prošao Alen Kostelac sa vremenom 20:22,71 minuta, osvojivši tako 20 bodova, drugo mjesto pripalo je Denisu Ibriševiću sa vremenom 21:10,51 min., čime je osvojio 18 bodova, treći je bio Vedran Panjković sa vremenom 22:21,03 min. osvojivši 16 bodova.
Natjecatelji u svakom kolu u kojem nastupe skupljaju bodove koji se na kraju zbrajaju i odlučuju o ukupnom pobjedniku prve Fitness lige.
Drugo kolo održati će se 4.lipnja na Gradskom stadionu u 18 h kada je na rasporedu Cross fit natjecanje.